Národný socializmus s Vladovou

Autor: Martin Podolský | 30.6.2006 o 9:01 | Karma článku: 8,75 | Prečítané:  2796x

...Milý pasažieri linky Slovensko, čerstvý kapitán Fico úspešne obrátil navigáciu SMER-om späť. Pripútajte sa a v pohodlí vyčkajte, už onedlho vkročíme do pásma pseudodemokracie... Smer je už teraz jasný - národný socializmus s ľudskou tvárou - konkrétne - s tvárou Vlada Mečiara v pozadí.

Znie to ako veľmi zlý vtip. Po ôsmych rokoch ako tak progresívnej vlády sa nám črtá hviezdna koalícia vo formácii SMER, SNS a HZDS. Iste, ani tí predošlí neboli bez chýb, no okrem toho, že nesporne urobili množstvo zmien k lepšiemu, v prvom rade predstavovali politickú kultúru, ktorá, i keď rozrušovala nás, nerobila hanbu na celkom kontinente. Poďakujme sa Ficovi, že našu krajinu na mape zvýraznil ako exotickú. Túžba jeho strany vládnuť (ako aj jeho osobná) bez zjavného odporu zvítazila nad zdravým rozumom, slušnosťou a v týchto končinách už aj tak vetchým zmyslom pre spravodlivosť. Budú nám vládnuť pseudodemokrati s pseudoľavicovým zmýšľaním, xenofóbni nacionalisti a pohrobkovia Mečiarizmu.

Vychádzajúc z výsledkov volieb, ľudí, ktorí sú pobúrení a nespokojní musia byť státisíce. A nie je sa čomu čudovať. Podľa tejto správy, zverejnenej na SME online je zrejmé, že sa bude na čo "tešiť".

Úprimnú radosť však bez pochyby musia mať recruiteri v Británii, Írsku, Čechách a vo všetkých tých krajinách, kam Slováci radi odchádzajú za prácou a lepším životom, (že by personálne agentúry boli tajomným subjektom v pozadí SMER-u ? ;), pretože veľa slušných ľudí bude novou garnitúrnou značne znechutených a o to viac motivovaných obzerať sa po iných lokalitách.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Pochopí len ten, kto to zažil. Aká je realita s Alzheimerovou chorobou

Nechodia na návštevy a nonstop je v strehu.

KOMENTÁRE

Víťazný február nepriniesol spravodlivejšiu spoločnosť

Funkcionári nakupovali v lepších obchodoch.


Už ste čítali?